ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۲۱ آذر , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۸:۲۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اخبار خارجي, خبر ويژه > شلاق زدن چهار نفر به خاطر کمک به فقرا توسط داعش!

شلاق زدن چهار نفر به خاطر کمک به فقرا توسط داعش!

شلاق زدن چهار نفر به خاطر کمک به فقرا توسط داعش! داعش در ادامه اقدامات غیرانسانی خود، ۴ فرد ثروتمند در غرب موصل عراق را به علت کمک به نیازمندان بدون هماهنگی با این گروه تروریستی، ...

شلاق زدن چهار نفر به خاطر کمک به فقرا توسط داعش!

شلاق زدن چهار نفر به خاطر کمک به فقرا توسط داعش!

داعش در ادامه اقدامات غیرانسانی خود، ۴ فرد ثروتمند در غرب موصل عراق را به علت کمک به نیازمندان بدون هماهنگی با این گروه تروریستی، شلاق زد.

به گزارش نکته نیوز:

یک منبع نظامی عراق اعلام کرد تروریست های داعش چهار تن از ثروتمندان را به سبب حمایت از فقرا و نیازمندان در غرب شهر موصل شلاق زدند.

عبد السلام الجبوری، یکی از افسران ارتش عراق، گفت گروه داعش مدعی شد این چهار نفر بدون اطلاع و همانگی عناصر این گروه اقدام به کمک‌رسانی به افراد فقیر در غرب شهر موصل کردند.
الجبوری افزود عناصر داعش چهار ثروتمند عراقی را در محله یرموک در بخش غربی شهر موصل شلاق زدند.
شلاق زدن چهار نفر به خاطر کمک به فقرا توسط داعش!
منبع نظامی گفت گروه تروریستی مدعی شده است این افراد مسایل مربوط به بیت‌ المال و پرداخت زکات را زیرپا گذاشتند و باید اموال و کمک‌های خود را تحویل اعضای داعش می دادند، تا آنان با صلاحدید خود بین فقرا و افراد نیازمند توزیع می‌کردند.
رود دجله شهر موصل را به دو بخش شرقی و غربی تقسیم می کند. بخش شرقی موصل به طور کامل از اشغال تروریست های داعش آزاد شد، اما بخش غربی و پرجمعیت آن هنوز در اشغال این گروه است و تلاش نیروهای عراقی برای آزادسازی آن ادامه دارد.