ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۹:۱۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اخبار خارجي, اقتصاد, امنیت ملی, علمي > اینترنت نسل چهارم (۴G) در هواپیما آغاز می شود.

اینترنت نسل چهارم (۴G) در هواپیما آغاز می شود.

اینترنت نسل چهارم (۴G) در هواپیما آغاز می شود. دو شرکت  Deutsche Telekom و Inmarsat  قصد دارند با مشارکت هم  کار بی‌سابقه‌ای برای اتصال مشتریان و شرکت‌های هواپیمایی به اینترنت ۴G انجام دهند تا مسافران در ...

اینترنت نسل چهارم (۴G) در هواپیما آغاز می شود.

دو شرکت  Deutsche Telekom و Inmarsat  قصد دارند با مشارکت هم  کار بی‌سابقه‌ای برای اتصال مشتریان و شرکت‌های هواپیمایی به اینترنت ۴G انجام دهند تا مسافران در پروازها، با هزینه ای مناسب شرایطی شبیه اتصال به اینترنت پرسرعت در منزل خود را تجربه کنند.

اپراتور آلمانی دویچه تلکام و شرکت انگلیسی اینمارست قصد دارند که با همکاری هم یک شبکه هواپیمایی اروپایی را راه‌اندازی کنند. آنها درصدد هستند این کار را  با تلفیق یکپارچه یک ماهواره جدید باند S (تحت فرکانس۲ تا ۴ گیگاهرتز) مخصوص “اینمارست” با شبکه زمینی LTE متعلق به “دویچه تلکوم” انجام خواهد شد.

اگر این پروژه شکل بگیرد سیستم جدید شبکه هوایی اروپا (European Aviation Network)، که شبکه‌ای نوآورانه که از ۳۰۰ ایستگاه LTE زمینی و شبکه ماهواره‌ای ترکیب شده است، امکان اتصال به اینترنت پرسرعت را در پروازهای اروپایی مهیا می‌سازد؛  و بدیت ترتیب مسافران نظیر آنچه توسط کمپانی Gogo در شبکه هوایی امریکا ارائه می‌شود را تجربه خواهند کرد؛ و در نتیجه  خطوط هواپیمایی اروپایی هم می‌توانند راه‌حلی بلندمدت و البته با کیفیت و قیمت مناسبتر نسبت به شبکه رقیب آمریکایی خود برای اتصال به اینترنت ارائه کنند.

اینترنت نسل چهارم (۴G) در هواپیما آغاز می شود.

اینترنت نسل چهارم (۴G) در هواپیما آغاز می شود.