ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۳:۰۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اخبار خارجي, جامعه, خانواده > خاطرات یک مادر از بیغیرتی شوهرش / برای سه ماه مرا به مردان غریبه فروخت

خاطرات یک مادر از بیغیرتی شوهرش / برای سه ماه مرا به مردان غریبه فروخت

خاطرات یک مادر از بیغیرتی شوهرش - مردی که با خانواده‌اش در حال مهاجرت به اروپا بود، به قاچاقچیان اجازه داد که به عنوان هزینه قاچاقشان، سه ماه هر روز به همسرش تعرض کنند. این ...

خاطرات یک مادر از بیغیرتی شوهرش – مردی که با خانواده‌اش در حال مهاجرت به اروپا بود، به قاچاقچیان اجازه داد که به عنوان هزینه قاچاقشان، سه ماه هر روز به همسرش تعرض کنند.

این مرد شیطان صفت قرار گذاشت که در ازای این سفر، همسرش که مادر سه فرزند ۲، ۸ و ۱۳ ساله بود را به مدت ۳ ماه دراختیار آن‌ها گذارد.

این فرد به جای اینکه جلوی آن‌ها را بگیرد با آن‌ها همدست شد و خود او هم مانند قاچاقچیان به آن زن بی‌گناه تعرض کرد.

او خود را چنین توجیه کرد که به این علت که دیگر پولی نداشت این کار غیر انسانی را با همسر ۳۰ ساله بی‌گناه‌اش کرد.

خاطرات این ۳ ماه برای این زن یک کابوس همیشگی است و همیشه از تجاوز وحشتناک و خشن قاچاق چیان دچار عذاب خواهد بود .

خاطرات یک مادر از بیغیرتی شوهرش

خاطرات یک مادر از بیغیرتی شوهرش / برای سه ماه مرا به مردان غریبه فروخت

مهاجرت به خارج مهاجرت به اروپا فروش همسر فروش زن عکس تجاوز جنسی به گزارش دیلی میل روانشناسان همدستی وی با قاچاقچیان در تعرض به همسرش را ناشی از این می‌دانند که این مرد دچار اختلال شده و همسرش را به عنوان فردی مقصر می‌داند. این مادر رنج‌کشیده و فرزنداش در حال حاضر در برلین زندگی می‌کنند و طبق دستور پلیس همسر این فرد حق ندارد به آن‌ها نزدیک شود.

با این حال او می‌ترسد که همسرش او را به خاطر خطایی که خود مرد مرتکب شده بود به قتل برساند.

خاطرات یک مادر از بیغیرتی شوهرش

سوزان هونه مشاوری که زنان مهاجر را در این زمینه درمان می‌کند اعلام کرد که این خانم ۳۰ ساله دچار افسردگی شدید و اختلال پس از استرس شده‌است، یک لحظه حالش کاملا خوب است و لحظه دیگر با اشک و ناله و گاهی عصبانیت از بلاهایی که بر سرش آوردند می‌گوید.

خانم هونه ادامه داد که از این قبیل موارد برای خانم‌هایی که مهاجرت می‌کنند بسیار اتفاق می‌افتد.

این خانم‌هایی که مهاجرت می‌کنند در سفر خود به اروپا، معمولا بسیار آسیب‌پذیر هستند و به همسر یا مردان خانوادشان شدیدا وابسته‌اند.

ولی متاسفانه چنین مسائلی بسیار اتفاق می‌افتد و این زنان هیچ‌گونه امنیتی ندارند. خانم دیگری که قصد مهاجرت به اروپا داشت می‌گویدکه او در تمام طول مسیر لباس مردانه پوشیده و هنگام خواب میزی را پشت در قرار می‌داد تا از خطر در امان بماند.

 باشگاه خبرنگاران

داستان سکس زن شوهردار متاهل جنده حشری شهوتی شهوانی داستانهای سیکسی سک۳۰ خانوادگی فامیلی دیوس بیغیرت کونی جلوی شوهرش کس کون تنگ گشاد کیرکلفت تلنبه دوکیره جیغ وحشی محکم ممه پستون ۸۵ باسن پروپاچه دامن ساپورت فراری دختر هرزه ساک آبکیر چوچول خیس منی پورن استار فیلم س.پر الکسیس تگزاس آلتا اوشن خاله عمه مادر مامان بابا خواهر آبجی داداش برادر پسرعمو دخترعمو دخترخاله دخترعمه عمه دایی بابابزرگ  پدرشوهر مادرزن خواهرزن  sex sexy سکسی کیر کس کون اتاقخواب کاندوم اسپری