ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : یکشنبه, ۲۶ آذر , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۰:۰۶
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اخبار خارجي, سوژه های داغ > داستان رابطه جنسی نامشروع زن متاهل با ۱۰۰ نفر

داستان رابطه جنسی نامشروع زن متاهل با ۱۰۰ نفر

داستان رابطه جنسی نامشروع زن متاهل با ۱۰۰ نفر به گزارش پایگاه خبری نکته نیوز این زن متاهل با ۱۰۰ نفر رابطه جنسی داشت که بعضی نیز به صورت همزمان اتفاق افتاده ! گزارشی تکان دهنده ...

داستان رابطه جنسی نامشروع زن متاهل با ۱۰۰ نفر

داستان رابطه جنسی نامشروع زن متاهل با 100 نفر

به گزارش پایگاه خبری نکته نیوز این زن متاهل با ۱۰۰ نفر رابطه جنسی داشت که بعضی نیز به صورت همزمان اتفاق افتاده !

گزارشی تکان دهنده از برقراری رابطه جنسی یک زن در ۲۷ روز با ۱۰۰ نفر !

وی به همراه همسرش به سوریه سفر میکند تا در کنار تروریستها بجنگد ولی تا به خود می آید متوجه میشود که فقط در طی ۲۷ روز ۱۰۰ تروریست با و  ارتباط  نامشروع داشته اند.

روزنامه الشروق تونسی داستان یک زن تونسی را نقل میکند که برای جنگیدن درکنار تروریستها به سوریه رفت ولی بعدا متوجه شد داستان از چه قرار است.

این روزنامه اعترافات تکان دهنده ای از این زن تونسی نقل کرده است که پرده از فضایح جدیدجهاد نکاحکه توسط علمای وهابیت داده شد بر میدارد. ” ام اسماء ” که نام واقعی اش ” ن . ز ” است در استان القیروان با همسرش ” ز ” به سوریه میرود که همسرش نیز با تمام زنهای تروریست موجود در سوریه از تمام کشورها رابطه جنسی داشته است.

وی ادامه میدهد بعد از رفتن به سوریه همسرش اصلا به جنگ نرفت بلکه فقط در فکر ارتباط با زنان تروریستی بود که به سوریه آمده بودند و به تروریستها گفته بود که زنش فقط می تواند کارهای نظافتی و خدماتی انجام دهد.

داستان رابطه جنسی نامشروع زن متاهل با ۱۰۰ نفر

این دو ابتدا به منطقه ” تل رفعت ” در حلب رفتند و دو نفر از فرماندهان تونسی داعش به نامهای محمد امین و نجم الدین از همسرش خواستند تا برای مبارزه به جنگجویان بپیوندد ولی وی اینکار را نکرد و فقط به جهاد نکاح مشغول شد

ولی یک روز از ام اسماء خواسته میشود تا به یک آپارتمان برود . صبح ساعت ۹ میرود و متوجه میشود که ۱۷ زن از آلمان مصر تاجیکستان چچن مغرب فرانسه و سوریه در آنجا مشغول روابط نامشروع با تروریستها هستند و این مکان توسط یک زن سومالیایی اداره میشد که تا ساعت ۴ حضور داشتند.

وی ادامه میدهد که بعد از حضور در آنجا روزانه با ۴ نفر از تروریستها ارتباط داشته و به مدت ۲۷ روز این کار را انجام داده بود و در همان روزهای اول باردار میشود و بعد از آن به تونس برمیگردد و دچار افسردگی شدید و اذعان دارد که زندگی اش تبدیل به جهنم شده است و آرزوی مرگ میکند.

رابطه جنسی زن متاهل,داستان رابطه زن متاهل,داستان سکس با زن خانم متاهل,داستان سکسی ضربدری با زن متاهل,داستان سکس گروهی گروپ با زن متاهل جنده,داستان سکسی زن جنده متاهل,داستان سکسی گروپ ضربدری دوکیره کلفت کس کون تنگ جنده متاهل,جهاد نکاح زن دختر داعش سکس