ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : چهارشنبه, ۲۲ آذر , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۲:۱۵
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اخبار خارجي > اقدام قبیحانه پلیس با دختر جوان +عکس

اقدام قبیحانه پلیس با دختر جوان +عکس

اقدام قبیحانه پلیس با دختر جوان به گزارش نکته نیوز،دختر ۳۹ ساله که از اختلال روانی دو شخصیتی رنج می برد قربانی خشونت پلیس شد. در فیلمی که یکی از عابران پیاده در شهر تورنس کالیفرنیا گرفته ...

اقدام قبیحانه پلیس با دختر جوان

۹ktenewes137

به گزارش نکته نیوز،دختر ۳۹ ساله که از اختلال روانی دو شخصیتی رنج می برد قربانی خشونت پلیس شد.

در فیلمی که یکی از عابران پیاده در شهر تورنس کالیفرنیا گرفته است لحظه‌ای به نمایش گذاشته شده است که مأموران پلیس Police این شهر برای متوقف کردن یک راننده که با بی دقتی و حالتی مستانه رانندگی می‌کرد، مجبور به شلیک به سمت او شدند.
بر اساس گزارش نیروهای پلیس، نام راننده میشل لی شرلی بوده است که ۳۹ سال داشت که وی در این حادثه Incident به دلیل مورد ظن رانندگی مستانه قرار گرفتن توسط نیروهای پلیس در روز هالووین (۳۱ اکتبر) و هدایت خودرو به سمت ماشین پلیس مورد اصابت گلوله پلیس قرار گرفت و کشته شد.

تصاویری که یکی از شهروندان از این حادثه گرفته است کاملا نشان می‌دهد که راننده خودرو فراری که پس از اعلام ایست پلیس، خودرو را نگه نداشته است، مورد اصابت گلوله قرار گرفته و جان خود را از دست داده است.
گفتنی است، خانواده میشل شرلی بعد از مرگ فرزند خود در مصاحبه‌هایی که با پلیس تورنس کالیفرنیا داشته‌اند، فاش کردند که دختر آن‌ها به مدت ۱۰ سال بود که از اختلال دوشخصیتی رنج می‌برد.