ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۱:۵۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اخبار خارجي > سقوط هواپیما برای تام کروز گران تمام شد و حواشی این بازیگر خوش چهره را رها نمیکند

سقوط هواپیما برای تام کروز گران تمام شد و حواشی این بازیگر خوش چهره را رها نمیکند

مجله اینترنتی نکته نیوز : خانواده های قربانیان سقوط هواپیما از بازیگر محبوب سینما به دلیل کوتاهی در انجام موارد ایمنی شکایت کردند که حواشی بسیاری را به دنبال داشت. خانواده های قربانیان سقوط هواپیمای فیلم ...

مجله اینترنتی نکته نیوز : خانواده های قربانیان سقوط هواپیما از بازیگر محبوب سینما به دلیل کوتاهی در انجام موارد ایمنی شکایت کردند که حواشی بسیاری را به دنبال داشت.

شکایت از بازیگر خوش چهره سینما به خاطر سقوط هواپیما +عکس

خانواده های قربانیان سقوط هواپیمای فیلم ساخت آمریکا از تام کروز و تهیه کنندگان این فیلم به دلیل کوتاهی در انجام موارد ایمنی شکایت کردند که حواشی بسیاری را به دنبال داشت.

تهیه‌کنندگان فیلم جدید تام کروز با عنون «ساخت آمریکا» برای کشته شدن خلبان‌ هواپیما هنگام فیلمبرداری به دادگاه کشیده شدند که نتیجه عدم توجه به مسائل ایمنی بوده است که شاید خسارات سنگینی برای آن ها به دنبال داشته باشد.

این شکایت ۱۴ سپتامبر توسط خانواده کارلوس برل به دادگاه ارایه شد. این حادثه ۲۲ سپتامبر ۲۰۱۵ در کوه‌های آند نزدیک مدلاین کلمبیا رخ داده بود. در این سانحه برل کشته شد. آلن پوروین خلبان مشهور و با تجربه نیز جان باخت. جیمی لی گارلند خلبان دیگر این هواپیما با وجود صدمات جدی، زنده ماند.

mission-impossible-rogue-nation

خانواده این فرد جان باخته با شکایت از دو کمپانی ایمجین اینترتینمنت و کراس کریک پیکچرز و نیز بنیاد پوروین ادعا کرده‌اند که نظارت مسامحه‌کارانه در همه امور از آموزش، اداره امور، پرواز و کنترل موجب بروز این سانحه شد و در نهایت کارلوس برل بر اثر صدمات ناشی از این سانحه جان باخت.

این در حالی است که پیش از آن خانواده پوروین از خانواده برل شکایت کرده بودند و ادعایشان این بود که وی فاقد مهارت‌های کافی برای کنترل هواپیما در شرایط سخت بود و همین موجب کشته شدن همسر این خانواده شد.

«ساخت آمریکا» که تا پیش از این از آن به عنوان «منا» یاد می‌شد با بازی تام کروز زندگی بری سیل خلبان تجاری آمریکایی را روایت می‌کند که در نهایت به تجارت غیرقانونی مواد مخدر برای پابلو اسکوبار پرداخت و پس از لو رفتن، برای سیا جاسوسی ‌کرد تا بتواند اسکوبار را گیر بیندازد. او سرانجام در سال ۱۹۸۶ با شلیک گلوله کشته شد و گروه مسئول کشتن او را اسکوبار فرستاده بود.

این هواپیما جمعه ۲۰ شهریور در کلمبیا سقوط کرد ولی کروز که خود خلبانی تعلیم دیده است در هواپیما حضور نداشت. کار ساخت این فیلم حدود دو هفته بود که آغاز شده بود و کروز برای بازی در این فیلم در کلمبیا به سر می‌برد.

گفته شده پرواز در هوای بد در واپسین ساعت‌های روز ، موجب سقوط این هواپیما شد که از شهر مستعمراتی سانتافه دآنتیکیا بلند شده بود تا به مدلاین برود.

پوروین بینانگذار و رییس کمپانی هیلانت تکنولوژیز مستقر در لس‌آنجلس بود که مسئول تامین تجهیزات تکنولوژیکی است. در وب سایت این کمپانی از او به عنوان یکی از بهترین خلبانان نسل خودش یاد شده است. او در تولید شماری از فیلم‌های مهم از جمله «تبدیل شوندگان»، «پرل هاربر» و «دزدان دریایی کاراییب» نقش داشت و از ۱۶ سالگی خلبانی هواپیما را شروع کرده بود.

این فیلم قرار است سپتامبر ۲۰۱۷ یعنی یک سال دیگر اکران شود. که با توجه به حواشی به وجود آمده احتمال تعویق در اکران آن بسیار زیاد است که در نتیجه بی توجهی به مسائل ایمنی بوده است که باید دید کمپانی سازنده و تهیه کنندگان این فیلم چه توضیحاتی را ارائه خواهند داد.