دختران دبیرستانی که از لندن به داعش پیوستند! Reviewed by Momizat on . دختران دبیرستانی که از لندن به داعش پیوستند! دانش‌آموز شانزده ساله اهل لندن که سال گذشته به همراه دو دوست خود به سوریه سفر کرده بود طی یکی از حملات هوایی علیه م دختران دبیرستانی که از لندن به داعش پیوستند! دانش‌آموز شانزده ساله اهل لندن که سال گذشته به همراه دو دوست خود به سوریه سفر کرده بود طی یکی از حملات هوایی علیه م Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار خارجي » دختران دبیرستانی که از لندن به داعش پیوستند!

دختران دبیرستانی که از لندن به داعش پیوستند!

دختران دبیرستانی که از لندن به داعش پیوستند!

دانش‌آموز شانزده ساله اهل لندن که سال گذشته به همراه دو دوست خود به سوریه سفر کرده بود طی یکی از حملات هوایی علیه مواضع داعش کشته شده است.
 

JamNewsImage12170158

 
 
 

به گزارش نکته نیوز از جام نیوز، خانواده “خدیجه سلطانه” دانش‌آموز شانزده ساله اهل لندن که سال گذشته به همراه دو دوست خود به سوریه سفر کرده بود طی یکی از حملات هوایی علیه مواضع داعش کشته شده است.

وکیل خانواده این دختر بریتانیایی گفته او چند هفته پیش در شهر رقه کشته شده است. از رقه که در کنترل داعش است به عنوان پایتخت این گروه در سوریه یاد می‌شود.

۱۵۰۲۲۱۰۴۱۳۴۷_kadiza_sultana_624x351_bbc_nocredit

خدیجه سلطانه

با وجود این، محمد تسنیم آکونجی، وکیل خانواده سلطانه گفته صحت و سقم این خبر را به علت جنگ داخلی سوریه نمی‌توان مستقلا تایید کرد.

به گفته آقای آکونجی، خدیجه پیش از مرگ قصد داشته داعش را ترک کند.

به نوشته بی بی سی، خدیجه سلطانه، شمیمه بیگم و امیره عباسه ۱۵ ساله که هر سه در شرق لندن زندگی می‌کردند، فوریه ۲۰۱۵ (اسفند ۹۳) به طور مخفیانه به ترکیه سفر کردند و سپس نهادهای امنیتی بریتانیا گزارش کردند که آنها احتمالا به قصد پیوستن به داعش وارد خاک سوریه شدند.

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 18114

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.