ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : چهارشنبه, ۴ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۱:۴۱
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اخبار خارجي > جوانی که بی رحمانه انتقام می گیرد + عکس

جوانی که بی رحمانه انتقام می گیرد + عکس

جوانی که بی رحمانه انتقام می گیرد + عکس جسد مادر و دختری که در پنسیلوانیا به قتل رسیده بودند، در بیرون شهر کشف شد پلیس طی بررسی های خود به رد پاهایی از قاتل رسید…   ...

جوانی که بی رحمانه انتقام می گیرد + عکس

جسد مادر و دختری که در پنسیلوانیا به قتل رسیده بودند، در بیرون شهر کشف شد پلیس طی بررسی های خود به رد پاهایی از قاتل رسید…
 

JamNewsImage19041458

 
 

 به گزارش سرویس حوادث “جام نیوز”، جسد دختر و مادر جوانی که همسایه‌ها از ناپدیدی‌شان اطلاع داده بودند در یک گاراژ در حومه شهر پیدا شد.

پس از گذشت چند روز بی‌خبری از شرلی  و دخترش جینیا، همسایه‌ها مفقودی آنها را به پلیس اطلاع دادند و در نهایت پس از یک هفته جسد آنها در حالی پیدا شد که با ضربات چاقو به قتل رسیده بودند.

گمانه زنی‌ها پلیس را به سمت جری که ۲۱ سال دارد و سرباز ارتش آمریکا است، کشاند. پس از تحقیقات مشخص شد، جری ده روز است که به محل خدمت خود نرفته و پدر و مادرش نیز از او اطلاعی نداشتند.

پس از چند روز جستجوی پلیس جری که در خانه دوستش پنهان شده بود، دستگیر شد.

متهم در اعترافات خود گفت: پدرم کارگر کارخانه‌ای بود که صاحبش پدر جنیا است. او در حادثه‌ای در کارخانه دستش قطع می‌شود و پدر جینیا حق او را پرداخت نمی‌کند. من مرتکب هیچ جنایتی نشدم، فقط انتقام پدرم را از آنها گرفتم.

قبل از تشکیل جلسه دادگاه و اعلام حکم جری، پزشکی قانونی او را بیمار تشخیص داد و توصیه کرد متهم تحت نظر پزشک باشد، در غیر این صورت امکان جنایت‌های دیگر هم‌چنان وجود دارد.

دادگاه جری را به عنوان فرد بالغ تشخیص داد و به علت محرز بودن بیماری روانی او، جری به ۳۵ سال حبس محکوم شد.

فارس