ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۶:۵۰
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اخبار خارجي > اعدام ۲۳ جوان عراقی در موصل بدست داعش!

اعدام ۲۳ جوان عراقی در موصل بدست داعش!

اعدام ۲۳ جوان عراقی در موصل بدست داعش! به گزارش نکته نیوز به نقل از انتخاب، گروه تروریستی داعش در جنایتی تازه ۲۳ جوان موصلی را به اتهام جاسوسی و همکاری و دادن اطلاعات مهم به ...

اعدام ۲۳ جوان عراقی در موصل بدست داعش!

۹۵۰۳-۳۰t367

به گزارش نکته نیوز به نقل از انتخاب، گروه تروریستی داعش در جنایتی تازه ۲۳ جوان موصلی را به اتهام جاسوسی و همکاری و دادن اطلاعات مهم به ارتش عراق اعدام کرد.

براساس این گزارش، سن این قربانیان کمتر از ۲۰ سال بود.

در ادامه تحولات موصل، ستاد تبلیغات جنگ در فرماندهی مشترک عملیات آزادی سازی موصل اعلام کرد که هواپیماهای عراقی میلیون ها نسخه اعلامیه و بروشور هشدار دهنده بر روی شهر ‘موصل’ مرکز استان نینوا رها کردند.

براساس این بیانیه، در این اعلامیه ها و بروشورها از اهالی و غیرنظامیان در این دو شهر خواسته شده که با نیروهای عراقی همکاری کرده و از پایگاه ها و مقرهای گروه تروریستی داعش فاصله بگیرند زیرا جزو اهداف هوایی هستند.

گزارش ها حاکیست که گروه تروریستی داعش در موصل به شدت مانع اطلاع مردم از اخبار عملیات نظامی و تحرکات و پیشروی های نیروهای مشترک مردمی و نظامی عراق می شود به نحوی که اخیرا مشاهده شبکه های خبری ماهواره ای را ممنوع کرده است.

حیدر العبادی نخست وزیر عراق در روزهای گذشته اعلام کرده بود که عملیات آزادسازی موصل نزدیک است.

سخنگوی ائتلاف بین المللی علیه داعش روز یکشنبه اعلام کرد، حدود پنج تا ۱۰ هزار نفر از عناصر گروهک تروریستی داعش در موصل عراق حضور دارند.

نیروهای عراقی طی چند ماه گذشته مناطقی را در شمال و غرب عراق از جمله، رمادی، هیت، فلوجه و همچنین مناطقی در شمال استان صلاح الدین را از عناصر گروهک تروریستی داعش پاکسازی کرده اند.