ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۰:۰۷
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اخبار خارجي, اسلایدشو > داعش عقب‌نشینی کرد

داعش عقب‌نشینی کرد

عناصر تروریستی داعش برای بالا بردن روحیه عناصر خود در شکست‌های پی در پی در شمال و شمال غرب شهر الفلوجه، شب گذشته نزدیک به ساعت 3 بامداد به وقت محلی حملات سنگینی را علیه ...

13940416000520_PhotoA
عناصر تروریستی داعش برای بالا بردن روحیه عناصر خود در شکست‌های پی در پی در شمال و شمال غرب شهر الفلوجه، شب گذشته نزدیک به ساعت 3 بامداد به وقت محلی حملات سنگینی را علیه مواضع نیروهای عراقی در نزدیکی منطقه الخالدیه آغاز کردند.

صدها داعشی به همراه ده‌ها خودرو و ادوات نظامی حامل مواد منفجره شب گذشته حملاتی را علیه مواضع نیروهای عراقی در منطقه الخالدیه واقع در شرق شهر الرمادی آغاز کردند که با هوشیاری نیروهای عراقی و جنگنده‌های ارتش ناکام ماند.

به گزارش فارس، در این حمله نیروهای گردان «حزب الله» و گردان «عاشوراء» از زیرمجموعه‌های «الحشد الشعبی» (بسیج مردمی) و نیروهای ارتش عراق موفق شدند بعد از منهدم کردن 8 خودروی زرهی حامل مواد منفجره و 13 خودروی مجهز به دوشکا و کشتن 10 عنصر انتحاری و زخمی کردن ده‌ها تن از عناصر تروریستی داعش، حملات را دفع کنند. همزمان جنگنده‌های ارتش عراق بصورت مستمر مواضع داعش را هدف قرار دادند.

درگیری ها 3 ساعت بطول انجامید که عناصر تروریستی داعش با دادن تلفات سنگین مجبور به عقب‌نشینی از منطقه شدند.

نیروهای تروریستی داعش سعی بر باز نگه داشتن راه ارتباطی بین شهر الرمادی و الفلوجه را دارند. در صورتی که نیروهای عراقی در روزهای آینده بتواند منطقه الملاحمه در بین پل ژاپنی و منطقه الخالدیه را تحت تصرف خود درآورند راه ارتباطی بین دو شهر الفلوجه و الرمادی بطور کامل قطع خواهد شد.