ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : جمعه, ۲۴ آذر , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۲:۳۲
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اخبار خارجي > ۲۴ هزار تجاوز به عنف در یکسال

۲۴ هزار تجاوز به عنف در یکسال

ارقام تازه انتشار یافته دولت انگلیس نشان می‌دهد آمار ارتکاب جرایم غیر اخلاقی انگلیس در سال گذشته میلادی بیش از هر زمان دیگری بوده است. راشا تودی با انتشار این خبر نوشت، بر اساس این آمار ...

13931105000662_PhotoA
ارقام تازه انتشار یافته دولت انگلیس نشان می‌دهد آمار ارتکاب جرایم غیر اخلاقی انگلیس در سال گذشته میلادی بیش از هر زمان دیگری بوده است.

راشا تودی با انتشار این خبر نوشت، بر اساس این آمار که به تازگی منتشر شده است، اداره آمار ملی انگلیس اعلام کرد از ماه سپتامبر 2013 میلادی تا سپتامبر در سال 2014 میلادی بیش از 24 هزار مورد تجاوز به عنف و حدود 500 هزار مورد دیگر از انواع جرایم غیراخلاقی سراسر این کشور گزارش شده است.

به گفته اداره ملی آمار انگلیس، این رقم از جرایم غیراخلاقی در در انگلیس به مدت یک سال بی سابقه و بیشترین مقدار بوده است که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 22 درصد افزایش داشته است.

وزارت کشور انگلیس این افزایش میزان جرایم اخلاقی را به انتشار گزارش‌هایی از جیمی ساویل، ستاره سابق بی‌بی‌سی و جانی بسیاری از جنایات غیر انسانی و غیر اخلاقی، دانسته است.

با وجود آن‌که سوءاستفاده‌های جنسی ساویل چند دهه بعد از ارتکاب آن منتشر و پیگیری می‌شوند، هنوز انتظار می‌رود قربانیان بیشتری خود را به پلیس معرفی کرده و ابعاد تازه‌ای از جنایات ساویل را بازگو کنند.