ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : چهارشنبه, ۲۶ مهر , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۲:۰۸
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اخبار خارجي > ماهیگیری نتانیاهو ازاب گل آلود فرانسه !

ماهیگیری نتانیاهو ازاب گل آلود فرانسه !

درحالیکه اقدامات وحشیانه رژیم صهیونیستی علیه مردم فلسطین از ده‌ها سال قبل به صورت روزمره ادامه دارد، نخست وزیر این رژیم با سوء استفاده از حوادث اخیر در پاریس مدعی شد که باید با این ...

نتانیاهو

درحالیکه اقدامات وحشیانه رژیم صهیونیستی علیه مردم فلسطین از ده‌ها سال قبل به صورت روزمره ادامه دارد، نخست وزیر این رژیم با سوء استفاده از حوادث اخیر در پاریس مدعی شد که باید با این افراطی گری مقابله کرد.

به قول معروف از آب گل آلود ماهی گرفت !

“بنیامین نتانیاهو” روز جمعه از فرانسه و دیگر کشورها خواست در کنار رژیم صهیونیستی علیه “گروه های افراطی اسلامگرا” متحد شوند.

وی در دیدار با «پاتريك مايسوناو» سفير فرانسه و ضمن تسلیت گفتن به او مدعی شد که رژیم صهیونیستی در کنار فرانسه و کشورهای متمدن با تهدید یکسانی مواجهند.
نتانیاهو افزود: تروریست ها در پاریس روزنامه نگاران را می کشند، در سوریه سر امدادگران را قطع می کنند، در نیجریه دانش آموزان را می ربایند و در عراق نیز عبادتگاه ها را منفجر می کنند.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی، در ادامه برای توجیه اقدامات تجاوزکارانه این رژیم علیه فلسطین و لبنان و کشتار بی رحمانه مردم و حمله به مناطق مسکونی و منازل شهروندان؛ مقاومت فلسطین و لبنان را با “داعش” و “القاعده” یکسان دانست و خواستار مقابله با آنها شد.