ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۲:۲۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اخبار خارجي > داعش بمب‌های خوشه‌ای آمریکایی هم در اختیار دارد

داعش بمب‌های خوشه‌ای آمریکایی هم در اختیار دارد

وب‌سایت وعی نیوز عراق خبر داد که تروریست‌های داعشی بمب‌های خوشه‌ای ساخت آمریکا و اسرائیل در اختیار دارند. الوعی پس از انتشار تصاویری از انفجار بمب‌های خوشه‌ای در سایت‌های داعش و خوشحالی این نیروها از وقوع ...

وب‌سایت وعی نیوز عراق خبر داد که تروریست‌های داعشی بمب‌های خوشه‌ای ساخت آمریکا و اسرائیل در اختیار دارند.

خبرگزاری فارس: داعش بمب‌های خوشه‌ای آمریکایی هم در اختیار دارد

الوعی پس از انتشار تصاویری از انفجار بمب‌های خوشه‌ای در سایت‌های داعش و خوشحالی این نیروها از وقوع انفجارها در صحرا این خبر را منتشر کرد و تاکید کرد که چنین بمب‌هایی ساخته اسرائیل و آمریکا هستند.

پیش از این «عواد العوادی» عضو پارلمان عراق با اشاره به اقدام اخیر آمریکا در ارسال سلاح و مواد غذایی به شهرستان «بلد» عراق برای عناصر تروریستی داعش گفت: این اولین بار نیست که نیروی هوایی ایالات متحده و ائتلاف بین‌المللی سلاح و مواد غذایی را به تروریست‌های داعش می رساند بلکه این موضوع در تلعفر، سنجار نیز تکرار شد.

 در همین ارتباط، «مفید البلدوی» شهردار بلد (واقع در 80 کیلومتری شمال بغداد) به خبرنگاران گفته که در روز جمعه گذشته هلیکوپتر «آپاچی» یک بسته با سلاح را به تروریست های محاصره شده در روستای الخضیر رساند. شهردار از دولت مرکزی خواست که تحقیقات در این زمینه فورا آغاز شود.

به گزارش «صدای روسیه»، کمیته دفاع و امنیت مجلس عراق بر اساس «شواهد و اثبات تامین سلاح به شبه نظامیان در شهر بلد»، روز یکشنبه گذشته ایالات متحده را به حمایت از داعش متهم کرد.