ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : جمعه, ۲۴ آذر , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۸:۱۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اخبار خارجي > شلوار پوشیدن برای مردان در محدوده داعش ممنوع شد !

شلوار پوشیدن برای مردان در محدوده داعش ممنوع شد !

ابنا ـ گروه تکفیری داعش پوشیدن شلوار برای مردان را در شهر المیادین در استان دیرالزور سوریه ممنوع اعلام کرد و در مواردی اقدام به پاره کردن شلوار مردان کرد. عناصر داعش در شهر المیادین در ...

ابنا ـ گروه تکفیری داعش پوشیدن شلوار برای مردان را در شهر المیادین در استان دیرالزور سوریه ممنوع اعلام کرد و در مواردی اقدام به پاره کردن شلوار مردان کرد.

عناصر داعش در شهر المیادین در حومه دیرالزور هر کسی را که شلوار پوشیده بود بازداشت کردند، و از خانواده آنان خواستند لباس گشاد بیاورند.

گروه موسوم به ناظر حقوق بشر سوریه اعلام کرد، گروهی از نیروهای داعش که خود را «نیروهای امر به معروف و نهی از منکر» می‌خوانند، مردانی را که در خیابان‌های شهر المیادین در شرق سوریه شلوار بر تن داشتند، بازداشت کردند و پس از آن به اطلاع خانواده‌هایشان رساندند که به منظور آزادی آن‌ها باید لباس‌های گشاد برای آن‌ها بیاورند تا آن را بپوشند و اجازه تردد در شهر به آن‌ها داده شود.

این گروه تروریستی مردان را مجبور به پوشیدن لباس‌های افغانی و زنان را مجبور به استفاده از نقاب می‌کند و در این مدت ده‌ها مسجد را به بهانه‌های مختلف ویران کرده و حتی برگزاری جشن به مناسبت میلاد پیامبر اکرم(ص) را در شهرهایی مانند موصل ممنوع اعلام کرد.

داعش از زمان اشغال برخی مناطق در عراق و سوریه، احکام بسیار سختگیرانه‌ای صادر کرده و مردم این مناطق را شدیدا تحت فشار قرار می‌دهد.