ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۲:۴۶
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اخبار خارجي > قطع کردن دست جوان سوری از مچ توسط داعش + عکس

قطع کردن دست جوان سوری از مچ توسط داعش + عکس

گروه تروریستی داعش که در مناطق تحت سیطره خود قوانین اجباری و خاص درنظر گرفته است دست یک جوان سوری را در شهر الباب در شمال حلب به اتهام سرقت از مُچ قطع کرد. مزدوران داعش ...

گروه تروریستی داعش که در مناطق تحت سیطره خود قوانین اجباری و خاص درنظر گرفته است دست یک جوان سوری را در شهر الباب در شمال حلب به اتهام سرقت از مُچ قطع کرد.

مزدوران داعش روز جمعه با جمع کردن گروه زیادی از مردم شهر الباب در یکی از میادین این شهر؛ دست این جوان را که به جرم دزدی از منازل بازداشت شده پس از قرائت حکم قطع کردند.

در تصاویر منتشر شده جوان متهم به سرقت با چشمانی بسته در محل اجرای حکم آورده می‌شود و پس از قراردادن دست وی بر روی یک میز چوبی؛ از مچ قطع می‌شود.

تروریست‌های داعش برای نخستین بار پس از اجرای یک جنایت از وسایل بیمارستانی نیز بهره برده‌اند و پس از قطع دست جوان سوری اقدام به پانسمان کردن دست وی می‌کنند!

این گروه خونخوار با اجرای فتاوی بی‌پایه و اساس مبلغان سلفی – وهابی که به اسلام منتسب می‌کنند، طی سال‌های گذشته جنایت‌های فراوانی در حق مردم سوریه روا داشته‌ که سربریدن، سنگسار، مثله کردن، اعدام‌های دست جمعی و…. قسمتی از این جنایت‌هاست. جنایاتی که سردمداران عرب و غرب، برنامه‌ریز و طراح آن هستند.