ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۳:۳۱
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اخبار خارجي > داعش در فکر تصرف چه کشورهای است؟+تصویر

داعش در فکر تصرف چه کشورهای است؟+تصویر

گروه تروریستی داعش با انتشار نقشه‌ای مدعی شد که قصد تصرف تمام کشورهای عربی، سه چهارم قاره آفریقا، اراضی جنوبی اروپا و 25 درصد از اراضی آسیا را دارد. گروه تروریستی داعش روز گذشته ـ شنبه ...

گروه تروریستی داعش با انتشار نقشه‌ای مدعی شد که قصد تصرف تمام کشورهای عربی، سه چهارم قاره آفریقا، اراضی جنوبی اروپا و 25 درصد از اراضی آسیا را دارد.
گروه تروریستی داعش روز گذشته ـ شنبه 19 مهرماه ـ با انتشار نقشه‌ای، مدعی شد که قصد اشغال نقاط مختلفی از دنیا و تشکیل خلافت اسلامی(!) را دارد.
در این نقشه، تمام کشورهای عربی، سه چهارم قاره آفریقا، اراضی جنوبی اروپا و 25 درصد از اراضی آسیا به عنوان راضی تحت امارت خلافت اسلامی داعش با رنگ سیاه مشخص شده است.

20582_642

داعش در این نقشه که توسط سایت‌های منتسب به خود آن را منتشر کرده است؛ اسامی اراضی که قصد الحاق آن‌ها به اراضی فعلی‌اش را دارد به این ترتیب تشریح کرد: عراق، حجاز، یمن، خراسان، کردستان، قفقاز، آناطولی، اروپا، اندلس، حبشه و مغرب.
این گروه تروریستی اعلام کرد: اسامی کشورها تغییر داده شده و ممکن است یک «امارت» چندین کشور را در بر بگیرد. به طور مثال، امارت عراق شامل “کویت” هم می‌شود و امارت شام، کشورهای “سوریه”، “لبنان”، “فلسطین”، “اردن” و “سینا” را در بر می‌گیرد.
در ادامه این ادعاهای داعش آمده است: امارت حجاز شامل “عربستان سعودی”، “امارات متحده عربی”، “قطر”، “بحرین” و “عمان” بوده و امارت خراسان، کشورهایی همچون “ایران”، “افغانستان”، “ازبکستان” و “هند” می‌شود.