ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : شنبه, ۲۹ مهر , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۱:۰۵
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اخبار خارجي > جلاد داعش در سوریه به هلاکت رسید

جلاد داعش در سوریه به هلاکت رسید

جلاد ِ داعش در سوریه، در منطقۀ کردنشین عین العرب واقع در شمال شرقی این کشور به هلاکت رسید. به گزارش مشرق، "خالد الروسی" از فرماندهان میدانی داعش، که شخصاً سر قربانیان خود را قطع می ...

جلاد ِ داعش در سوریه، در منطقۀ کردنشین عین العرب واقع در شمال شرقی این کشور به هلاکت رسید.
http://whatnews.ir/wp-content/uploads/2014/09/1174532_268777143319464_1998643381198140848_n1.jpg
به گزارش مشرق، “خالد الروسی” از فرماندهان میدانی داعش، که شخصاً سر قربانیان خود را قطع می کرد، در منطقۀ کردنشین عین العرب در سوریه، به هلاکت رسید.

روزنامه کویتی “الرأی” در شماره روز یک شنبۀ خود، به نقل از منابع آگاه، نوشت: خالد الروسی، به همراه شماری از نیروهای تحت امر خود، به منزلی در منطقه عین العرب حمله کردند که مقر فرماندهی عملیات نیروهای حزب کارگردان کردستان بود، غافل از آن که نیروهای حزب کارگران کردستان، آن را منزل را بمب گذاری کرده اند و به محض ورود خالد العنزی و همراهانش، منزل منفجر شد.

خالد الروسی که نام اصلی او خالد العنزی و کویتی الاصل است، عموزادۀ “وجدی غنیم العنزی” معروف به “ابوعزام الکویتی” است که سال گذشته، در حملاتی ضد داعش، به هلاکت رسید.

العنزی، فعالیت های تروریستی خود را با پیوستن به القاعده در افغانستان آغاز کرد و به جنگ با نیروهای آمریکایی و دولت افغانستان پرداخت. پس از آن، به کویت بازگشت و در این کشور به زندان افتاد.

پس از آغاز جنگ علیه سوریه و سربازگیری گروه های تروریستی از کشورهای مختلف برای مبازره با دولت سوریه، العنزی به جبهه النصره پیوست. اما پس از مدتی، از این

خالد الروسي، جلاد داعش در سوريه

گروه تروریستی جدا شد و به داعش پیوست.

العنزی، که جلاد سازمان تروریستی داعش بود، به قطع سر قربانیان، شهره بود و یکی از عکس های او که دقیقا پس از بریدن سر یکی از کردهای سوریه گرفته شده است، سبب شهرت او شد. در این عکس، دستان العنزی آلوده به خون است و از سری که بریده، خون می چکد.