ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : چهارشنبه, ۲۲ آذر , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۱:۲۷
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اخبار خارجي > داعش با پخش این تصویر مورد تمسخر واقع شد+تصویر

داعش با پخش این تصویر مورد تمسخر واقع شد+تصویر

عناصر گروه تروریستی داعش به منظور جذب نیروهای جدید، ‌تصویری را در رسانه‌های مجازی منتشر کرده‌اند که موجب تمسخر آن‌ها شد. این تصویر که توسط اعضای انگلیسی این گروه منتشر شده است، عده‌ای را نشان ...

عناصر گروه تروریستی داعش به منظور جذب نیروهای جدید، ‌تصویری را در رسانه‌های مجازی منتشر کرده‌اند که موجب تمسخر آن‌ها شد. این تصویر که توسط اعضای انگلیسی این گروه منتشر شده است، عده‌ای را نشان می‌دهد که اسلحه‌‌به‌دست، جلوی دوربین نشسته‌اند و ادعا می‌کنند از انگلیس برای کمک به داعش به سوریه رفته‌اند. این در حالی است که افرادی که خود را به عنوان الگویی برای جوانان مبارز و شجاع انگلیسی معرفی می‌کنند، همگی چهره خود را زیر نقاب پنهان کرده‌اند. یکی از کاربران در مورد این تصویر نوشته است، “شما که ادعا می‌کنید آن‌قدر شجاع هستید که از انگلیس به سوریه رفته‌اید تا بجنگید و کشته شوید، حتی جرات ندارید چهره خود را نشان دهید! ننگ بر شما مردان شجاع داعش! ”

117921

کاربر دیگری زیر این تصویر نوشته است، “قتل! تجاوز! خونریزی! باید هم چهره خود را پنهان کنید! ” این تصویر که قرار بود جوانان انگلیسی را برای پیوستن به داعش ترغیب کند و موجب افتخار آن‌ها به هم‌وطنان خود شود، نتیجه‌ای جز مضحکه شدن داعش به دنبال نداشت.