ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : پنجشنبه, ۲۷ مهر , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۳:۴۱
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اخبار خارجي > مفتی وهابی: ما از کشتار شیعیان توسط داعش حمایت می کنیم

مفتی وهابی: ما از کشتار شیعیان توسط داعش حمایت می کنیم

ما از حرکت "داعش" حمایت می کنیم زيرا "داعش" آثار صفوی ها را از میان برده و امیدواریم تمامی رافضي ها به دست این گروهک از میان بروند! به گزارش نکته نیوز ، «یوسف قرضاوی» چهره ...

ما از حرکت “داعش” حمایت می کنیم زيرا “داعش” آثار صفوی ها را از میان برده و امیدواریم تمامی رافضي ها به دست این گروهک از میان بروند!
به گزارش نکته نیوز ، «یوسف قرضاوی» چهره سرشناس اهل سنت جهان عرب در اظهارات اخير خود گفت: گروهک تروریستی “داعش” باید به سمت اصلاحات حرکت کند!

قرضاوي که با نام شيخ فتنه گر هم شناخته مي شود، در ادامه گفت: ما با فعالیت های “داعش” موافق نیستیم و از سران این گروهک درخواست داریم که مواضع خود را اصلاح کنند.

اين چهره سرشناس اهل سنت جهان عرب همچنين افزود: علمای اسلام راضی نیستند که “داعش” از بین رود! ما با جنگ علیه “داعش” موافق نیستیم، زیرا این گروهک بعد از قرن ها درصدد آن است که “حکومت اسلامی” را در جهان اسلام پیاده کند اما به نظر ما بايد اصلاحاتي انجام دهد!

«يوسف قرضاوي» در ادامه سخنان سخیف خود گفت: ما از حرکت “داعش” حمایت می کنیم زيرا “داعش” آثار صفوی ها را از میان برده و امیدواریم تمامی رافضي ها به دست این گروهک از میان بروند!

شیخ فتنه گر در صفحه تویتر خود اظهار داشت: ايالات متحده آمریکا به دنبال منافع خود است و هدف از جنگ، منافع سیاسی این کشور است.