ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۱:۳۰
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اخبار خارجي > تصاویری دلخراش از شهداء و مجروحین انفجار امروز سوریه

تصاویری دلخراش از شهداء و مجروحین انفجار امروز سوریه

  خلاصه تروریست‌ها صبح امروز از طریق کنترل از راه دور، کامیونی را با بیش از سه تن مواد منفجره در یکی از روستاهای شهر حماه سوریه منفجر کردند که تلفات جانی و مالی زیادی برجای گذاشت. ...

 

خلاصه

تروریست‌ها صبح امروز از طریق کنترل از راه دور، کامیونی را با بیش از سه تن مواد منفجره در یکی از روستاهای شهر حماه سوریه منفجر کردند که تلفات جانی و مالی زیادی برجای گذاشت.

به گزارش خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ بر اثر انفجار یک دستگاه خودروی بمب‌گذاری شده در منطقه‌ای از توابع استان حماه در سوریه 85 شهروند سوری شهید و زخمی شدند.

این انفجار که صبح امروز ـ جمعه 30 خردادماه ـ در روستای الحره از توابع شهر حماه روی داد 35 شهروند سوری به شهادت رسیدند که تعدادی زن و کودک در میان شهداء و مجروحین وجود دارد.

منابع پلیس سوریه اعلام کردند تروریست‌ها صبح امروز از طریق کنترل از راه دور، کامیونی را با بیش از سه تن مواد منفجره منفجر کردند که علاوه به تلفات جانی، خسارات زیادی به خانه‌ها و ساختمان های اطراف وارد کرد.

تا کنون هیچ گروهی مسئولیت این انفجار مرگبار را برعهده نگرفته است.

روز گذشته نیز انفجار یک دستگاه خودروی بمب گذاری شده در شهر حمص واقع در جنوب حماه، دست کم 6 کشته برجای گذاشت.

با وجود برگزاری انتخابات ریاست جمهوری سوریه در روزهای اخیر و رای اکثریت قریب به اتفاق مردم سوریه به ابقای بشار اسد به عنوان رییس جمهوری این کشور، تروریست‌های تحت حمایت عوامل غربی- عربی در سوریه همچنان به حملات مرگبار خود علیه شهروندان سوری در مناطق مختلف سوریه ادامه می‌دهند.