ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۹:۴۰
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اخبار خارجي > می توانید دشمنان خود را تکه تکه کرده و بخورید ! +‌عکس

می توانید دشمنان خود را تکه تکه کرده و بخورید ! +‌عکس

بر اساس فتوای صادر شده توسط "عبدالله المحیسنی" مفتی سرشناس وهابی - تکفیری در عربستان، اقدام به تکه تکه کردن و پختن اعضای بدن انسان می کنند.   شیعه آنلاین: در طول سه سال گذشته که تروریست ...

بر اساس فتوای صادر شده توسط “عبدالله المحیسنی” مفتی سرشناس وهابی – تکفیری در عربستان، اقدام به تکه تکه کردن و پختن اعضای بدن انسان می کنند.

 

شیعه آنلاین: در طول سه سال گذشته که تروریست های تکفیری در سوریه نفوذ کرده اند، انواع جنایت های ضد بشری را مرتکب شده اند.
از کشتار کودک و بزرگ، زن و مرد، پیر و جوان گرفته تا نبش قبر و تخریب مساجد، حسینیه ها و اماکن دینی مسیحیان و پیروان دیگر ادیان.
حتی شکافتن سینه یک انسان و خوردن قلب او به صورت خام هم از دیگر جنایت های تروریست ها در سوریه بوده است.
بریدن سرها و تبدیل آن به توپ فوتبال برای بازی کردن هم دیگر جنایت این حیوانان انسان نما بوده است.

اما “جهاد نکاح” که نامی دیگر برای “برداری جنسی” و تأمین امیال و هوس های حیوانی است، دیگر جنایت تکفیری هایوهابی در سوریه بوده است.
جدید ترین جنایت ضد بشری که آنان مرتکب شده اند، پختن “خورشت انسان” و خوردن آن است. تصویری که در اینجا دیده می شود، خورشتی است که آنان از اعضای بدن یک شهروند بی گناه در سوریه پخته اند تا بجای غذا آن را میل کنند!

بررسی های انجام شده نشان می دهد که این تروریست ها بر اساس فتوای صادر شده توسط “عبدالله المحیسنی” مفتی سرشناس وهابی – تکفیری در عربستان، اقدام به تکه تکه کردن و پختن اعضای بدن انسان می کنند.

بر اساس فتوای این مفتی تروریست، جنگجویان مسلح می توانند اعضای بدن دشمنان خود را تکه تکه کرده و آن را بپزند و بخورند!