ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۲۶ دی , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۷:۱۲
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اخبار خارجي, اسلایدشو > رونی کلمن پرافتخارترین قهرمان بدنسازی جهان هم به تروریستهای سوریه پیوست + عکس / Ronnie Coleman in Syria

رونی کلمن پرافتخارترین قهرمان بدنسازی جهان هم به تروریستهای سوریه پیوست + عکس / Ronnie Coleman in Syria

یکی از حامیان شورشیان سوری با انتشار تصویری از پرافتخارترین و برترین بدنساز جهان اظهار کرد وی به زودی به انقلابیون دمشق می‌پیوندد!         به گزارش خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ فعالان شبكه‌های اجتماعی حامی شورشیان سوری ...

یکی از حامیان شورشیان سوری با انتشار تصویری از پرافتخارترین و برترین بدنساز جهان اظهار کرد وی به زودی به انقلابیون دمشق می‌پیوندد!

 
 
 
 

به گزارش خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ فعالان شبكه‌های اجتماعی حامی شورشیان سوری تصویری از «رونی كلمن» یکی از پرافتخارترین و حجیم‌ترین بدنسازان آمریکایی را منتشر کردند در حالیكه پرچم مخالفان نظام بشار اسد را بر روی دوش دارد.

 

«ابوجاد الشامی» اولین منتشر كننده این تصویر در صفحه شخصی خود در فیسبوک نوشت كه «رونی كلمن» به جمع انقلابیون سوریه در گردان واشنگتن (یكی از گروه‌های تروریستی در سوریه كه اعضای آن مسلمانان تندروی آمریكایی هستند) پیوست!

 

وی در ادامه با بیان اینکه کلمن به زودی به انقلابیون دمشق می‌پیوندند(!) اظهار کرد که این تصویر توسط یکی از دوستانش از کلمن گرفته شده است.

گفتنی است؛ رونی كلمن معروف به “یوزپلنگ تگزاس” که براساس بسیاری از نظرسنجی‌ها و به اعتقاد خیلی‌ها بعد از «آرنولد شوارتزنگر» بهترین بدنساز قرن است با هشت بار قهرمانی در مسابقات مستر المپیا یکی از پرافتخارترین قهرمانان این مسابقات است.

 

انتشار این خبر درحالی است که رونی کلمن مسیحی است و نمی‌توان اظهارات عوامانه و غیرواقعی حامیان گروه‌های تکفیری که از این راه برای روحیه دادن به تروریست‌های تکفیری در سوریه استفاده می‌کنند اعتماد کرد.

 

13635431

نظرات شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

  کاتب می گوید :

  سلام و رحمه الله
  آیا باید خطاهای گذشته را تکرا کنیم؟!
  لطفا دیدن فرمایید.
  وفقکم الله

  ali می گوید :

  من باورنمیکنم