ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۱:۰۱
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اخبار خارجي, اسلایدشو > ما مردان شیعه را می‌‎کشیم و به زنان‎شان تجاوز می‎کنیم!!/ حمله به حجاج شیعه در عرفات

ما مردان شیعه را می‌‎کشیم و به زنان‎شان تجاوز می‎کنیم!!/ حمله به حجاج شیعه در عرفات

حجاج وهابی در "منا" با "کافر٬ کافر" خواندن شیعیان٬ به سوی سه شیعه آمریکایی یورش بردند و آن سه را به چادر دیگری منتقل کردند و با مشت و لگد مورد ضرب و شتم فجیع ...

حجاج وهابی در “منا” با “کافر٬ کافر” خواندن شیعیان٬ به سوی سه شیعه آمریکایی یورش بردند و آن سه را به چادر دیگری منتقل کردند و با مشت و لگد مورد ضرب و شتم فجیع قرار دادند.

n00014204-b

 

 

به گزارش نکته نیوز به نقل از ابنا، چند آمریکایی عرب‎تبار شیعه که برای انجام مناسک حج به سرزمین وحی آمده بودند٬ روز چهارشنبه 24 مهرماه ـ 16 اکتبر ـ مورد اهانت و ضرب و شتم فجیع وهابیون قرار گرفتند.

این شیعیان که ساکن منطقه “مترو دتروید” واقع در شمال شرق میشیگان آمریکا٬ بودند٬ در منا مشغول عبادات و اعمال خود بودند که حادثه شومی برای آنان رخ داد.

 یکی از زنان مسوول در منطقه منا که شاهد عینی این ماجرا بوده و نخواست نامش فاش شود٬ ماجرا را اینگونه شرح می‏دهد:

 

 

“یک گروه محلی وارد چادر شماره 40 ـ که برای حجاج آمریکایی٬ اروپایی و استرالیایی تهیه شده بود ـ شدند.

 

این گروه محلی که وهابی بودند از این ساکنان چادر شماره 40 پرسیدند: مذهبتان چیست؟

یکی از ساکنان چادر پاسخ داد: شیعه.

در همین حال٬ یکی از وهابیون بصورت کاملا غیرمنتظره با “کافر٬ کافر” خواندن شیعیان٬ به سوی آنها حمله‎ور شد.

این اوباش٬ استرالیایی‎های لبنانی‎تبار و دارای دین وهابیت بودند.

 

 

پس از حمله ور شدن وهابی اول٬ تمام وهابیون به سوی سه شیعه آمریکایی دیگر یورش بردند و آن سه را به چادر دیگری منتقل کردند و آنها را با مشت و لگد  مورد ضرب و شتم فجیع قرار دادند.

وهابیون٬ یکی از مردهای شیعه آمریکایی را به چادر خانم‎ها برده و پس از ضرب و شتم٬ در آستانه خفه کردن قرار دادند که چند جوان وارد چادر شدند.

این جوانان در حالی که صورت این شیعه آمریکایی را کبود دیدند٬ سپس به کمک وی رفته و نجاتش دادند.

 

وهابیون٬ به میان چادرهای حجاج رفته و آنها را به خروج تهدید کردند. این گروه وحشی٬ مدام از اختلافات تاریخی فرقه ای سخن می‎گفتند که در میان حجاج رعب و وحشت بوحود آورند.

 

 

این گروه وهابی فریاد می‎زدند: ما مردان شیعه را می‌‎کشیم و به زنان‎شان تجاوز می‎کنیم(!).

ماجرای عجیب تر این بود که نیروهای امنیتی در چادرهای منطقه حضور داشته و از این حمله آگاه بودند اما در جای خود ایستاده بودند و هیچ کاری انجام نمی‏دادند.

حجاج شیعه پس از آن ماجرای تلخ٬ با دلی محزون چادرهایشان را از قسمت خروجی اضطراری ترک کردند و منتظر اتوبوس برای بازگشت به هتل شدند.

من که خود یک مسوول بودم٬ از این حادثه بسیار ترسیدم. وقتی کسی زندگی شما را تهدید به مرگ کند و با گستاخی تمام٬ در ملاء عام بگوید زنانتان را مورد تجاوز قرار می‎دهیم؛ نمیتوان این تهدیدات را نادیده گرفت.

 

 

وقتی حجاج شیعه از چادرهایشان به خیابان آمدند٬ پلیس در صحنه حاضر شد و به آنها قول داد با آنها همکاری کرده و با متجاوزان برخورد می‏کند.

ولی نیروهای پلیس به جای پیگیری و مجازات عاملان این جسارت٬ فیلم‎هایی که حجاج با موبایل‎های خود از متجاوزین وهابی گرفته بودند را پاک کردند(!).

روز بعد این حجاج شیعه بدون هیچ حمایت پلیس به منا برگشتند تا رمی جمرات کنند در حالی که هنوز از آنان ترس داشتند و کماکان جان خود را در خطر می‎دیدند”.

زبان از محکوم کردن چنین جسارت‎هایی باز می‎ایستد و از فرط مبهوت ماندن٬ نمی‌توان سخنی را به میان آورد.

فرقه ای که حرمت زائران خانه خدا را نگه نمی‎دارد و در سرزمین وحی٬ دیگر مسلمانان را به زنا تهدید می‌کند٬ آیا می‎تواند مورد پیروی قرار گیرد؟!

چه سخت زمانه‎ای شده که شیعیان امیرالمومنین(ع) حتی در مولودگاه امامشان آسایش و امنیت ندارند.