ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۳:۳۵
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اخبار خارجي, اسلایدشو, فیلم و کلیپ و صوت > جواب دندان شکن رانندگان تاکسی تهران به گزارشگر سی ان ان(CNN) + فیلم

جواب دندان شکن رانندگان تاکسی تهران به گزارشگر سی ان ان(CNN) + فیلم

«می توان نظر عموم مردم را از همین رانندگان تاکسی فهمید زیرا هر روز عده زیادی سوار تاکسی می شوند.»     به گزارش نکته نیوز به نقل از  جام، "رضا سیاح" گزارشگر شبکه سی ان ان (CNN) ...

«می توان نظر عموم مردم را از همین رانندگان تاکسی فهمید زیرا هر روز عده زیادی سوار تاکسی می شوند.»

 

5485544

 

به گزارش نکته نیوز به نقل از  جام، “رضا سیاح” گزارشگر شبکه سی ان ان (CNN) به سراغ تاکسی داران تهرانی رفته تا نظر آنها را در مورد مذکرات هسته ای جویا شود. وی در گزارش خود گفت می توان نظر عموم مردم را از همین رانندگان تاکسی فهمید زیرا هر روز عده زیادی سوار تاکسی می شوند.

 

 

[jwplayer mediaid=”40167″]

دانلود خبر سی ان ان

 

رضا سیاح در ابتدا از رانندگان تاکسی پرسید، آیا شما به موفقیت آمیز بودن مذاکرات هسته ای خوشبین هستید؟

 

 

راننده تاکسی اول در پاسخ به وی گفت ما هم امیدواریم که توافقات شکل بگیرد و اوضاع برای مردم ایران بهتر شود. یکی دیگر از رانندگان تاکید کرد: ما امیدواریم که توافقات شکل بگیرد اما حاضر نیستیم، کشورمان را بفروشیم.

 

 

راننده دیگر گفت: برخی کشور ها -همانطور که همه می دانند- تغییر روش نمی دهند. آنها می خواهند از این اوضاع سوء استفاده کنند و تنها به فکر منافع خودشان هستند.

 

 

رضا سیاح در ادامه از رانندگان تاکسی پرسید، به نظر شما ایران باید چه چیزی در این مذاکرات بدهد و چه چیزی بدست آورد؟

 

 

راننده اول در پاسخ این سوال گفت: من تنها می دانم که ایران نباید در مذاکرات باج بدهد و من دوست ندارم کسی از کشور دیگری بیاید و برای ما تصمیم بگیرد. یکی دیگر از رانندگان تاکسی پاسخ داد: غربی ها بیایند و سایت های هسته ای را ببیند، خودشان متوجه خواهند شد که ایران قصد بدی ندارد.

 

 

راننده سوم اظهار داشت: به نظر من ایران نباید از حق خود کوتاه بیاید و ایران نباید چیزی را بدهد زیرا این حق مسلم ماست و برنامه هسته ای برای ماست و غرب نباید در مورد آن اظهار نظر کند. یکی دیگر از تاکسی داران پاسخ داد: تنها چیزی که ما باید بدهیم یک اطمینان خاطر به غرب است که برنامه هسته ای ما صلح آمیز است  و ایران باید حق خود را بگیرد.

 

گزارشگر سی ان ان در سوال دیگری پرسید، آیا شما به آمریکا اطمینان دارید؟

 

یکی از تاکسی داران در پاسخ گفت: تاریخ بهترین نشانه است و اگر شما در طول این چند سال به تاریخ نگاه کنید خودتان پاسخ خود را دریافت می کنید. راننده تاکسی دیگری اظهار داشت: اگر کمتر دروغ گفته شود شاید اوضاع بهتر شود.