ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۹:۱۱
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اخبار خارجي, اسلایدشو, سوژه های داغ, فیلم و کلیپ و صوت > برخورد بی شرمانه ثروتمندان سعودی با دختران جوان سوری + فیلم و عکس

برخورد بی شرمانه ثروتمندان سعودی با دختران جوان سوری + فیلم و عکس

یک شبکه آلمانی گزارشی را از نحوه برخورد ثروتمندان سعودی ها با آوارگان سوری و به ویژه زنان و دخترانی که برای در امان ماندن از جنگ به اردن پناه برده اند، منتشر کرد.       به گزارش ...

یک شبکه آلمانی گزارشی را از نحوه برخورد ثروتمندان سعودی ها با آوارگان سوری و به ویژه زنان و دخترانی که برای در امان ماندن از جنگ به اردن پناه برده اند، منتشر کرد.

 
index
 
 
به گزارش نکته نیوز به نقل از العالم، این خبرنگار آلمانی در این گزارش با دختران نوجوانی روبرو می شود که برای کمک به وضعیت معیشتی خانواده تنگدست خود، در مقابل دریافت پول به ازدواج با ثروتمندان سعودی تن می دهند.

 

این خبرنگار آلمانی گزارش داد: ما اينجا در خانه “ام ماجد” هستيم كه به عنوان دلال ازدواج و فروشنده دختران سوري فعالیت مي كند. در اينجا سه دختر سوري را مي بينيم كه منتظرند تا با همسران سعودي شان آشنا شوند. ام ماجد به آنها مي آموزد كه چگونه بايد رفتار كنند.

 

4387679867966

 

وی به این دختران می گوید: “يك مرد سعودي 70 ساله دارم كه مي خواهد با يك دختر كوچك حداكثر 13 ساله ازدواج كند، كدام يك از شما مي خواهيد با او آشنا شويد؟”
يكي از دختران مي گويد: “من.”

 

“ليلا” 14 ساله است، دختر كوچك خجالتی كه با مادر و 5 خواهرش از سوريه به اردن فرار كرده است و مادرش امروز او را وادار مي كند ازدواج كند.

 

وی می گوید: من از او نمي ترسم اما نگرانم زيرا اولين بار است كه من به خاطر مادر و خواهرانم زندگي ام را قرباني مي كنم.

 

شيوخ سعودي به اين دختران آواره به عنوان كالا مي نگرند و با 2000 يورو با دختر كوچك ازدواج مي كنند …  سپس آنها را طلاق مي دهند.

 

دلال ازدواج در اينجا پناهگاه دختران را مي يابد، بسياري از خانواده ها همه چيز را از دست داده اند اما دخترانشان همچنان نزد آنها هستند. 

 

464676786786

 

غزل يكي از اين دختران است كه برخلاف تمايل خود مجبور به ازدواج شده است يا بهتر مي توان گفت به يك سعودي كه شراب مي نوشيد، فروخته شده است او اين دختر را به مدت دو ماه كتك زده و به او تجاوز كرده سپس غزل 16 ساله را به فساد كشانده است.

 

وی به خبرنگار آلمانی گفت: من از خودم متنفرم من خسته ام و در زندگي ام هيچ مردي را نمي خواهم. دوست ندارم بلايي كه سر من آمده است سر هيچ دختري بيايد.

 

این خبرنگار آلمانی تأکید کرد: اما به نظر مي رسد راه حلي براي اين مصيبت در آينده نزديك وجود ندارد تقاضا براي آنها زياد است اين وضعيت خانواده هاي سوري است.

 

دانلود فیلم

[jwplayer mediaid=”37648″]