تی وی شیعه

کد نتایج زنده و جدول لیگهای دنیا

جدیدترین مطالب

لینکدونی

حمایت از ما

کشتار فجیع شیعیان و کودکان در سوریه / عکس+18

تصاویر منتشر شده از کشتار شیعیان سوریه که فقط به جرم شیعه بودن توسط وهابیون تکفیری با فجیع ترین وضع قتل عام شدند دل هر بیننده ای را به درد می آورد.

جام دینی: تصاویر منتشر شده از کشتار شیعیان سوریه که فقط به جرم شیعه بودن توسط وهابیون تکفیری با فجیع ترین وضع قتل عام شدند دل هر بیننده ای را به درد می آورد. کودکانی که هنوز تکلیفی بر آنان نیست و قدرت تشخیص و اختیار دین و مذهب را ندارد بدست این مسلمان نماهای وهابی ذبح می شوند. آیا می توان نام “مسلمان” بر این مسلمان نماها  گذاشت؟ تا چه رسد آنان را به اسلام منتسب کرد؟ پیشاپیش از شما مخاطبین عزیز بابت انتشار این تصاویر دلخراش، عذرخواهی می کنیم.

 

IMG15064891  jari-shodan-khon-jamnews- (2) jari-shodan-khon-jamnews- (3) jari-shodan-khon-jamnews- (4) jari-shodan-khon-jamnews- (5)

jari-shodan-khon-jamnews- (1)

مطالب پیشنهادی به شما

2 نظر برای “کشتار فجیع شیعیان و کودکان در سوریه / عکس+18

  1. فرامرز تهرانی در گفت:

    راستی این کودکان به کدامین گناه کشته شدند. هیچ فرقی نمی‌کند که چه کسی مسول کشتار مردم بیگناه است. این قاتلان از هر جناح و دسته‌ای که باشند بویی از انسانیت نبرده‌اند و انسان دلش به حال این کودکان معصوم می‌سوزد که بدون هیچ گناهی در جنگهای خانمانسوزی که بزرگترهایشان به راه انداخته‌اند باید طعمه دیو حرص و آز و طغیان عده‌ای از خدابی‌خبر شوند.

  2. خدا لعنت كنه اين كافريني كه حتي از يهوديان هم بدترند بخدا حتي آمريكائيها هم اينكارو با فرزندان شيعه نمي كنن

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.
فیلدهای اجباری با علامت * مشخص شده اند.

*


تماس با ما | RSS | نقشه سايت

تمامي حقوق براي پايگاه اطلاع رساني نکته نيوز محفوظ ميباشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است