ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۵:۰۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اخبار خارجي > این تروریست وارداتی ابوجهل انقلاب سوریه است ! + عکس

این تروریست وارداتی ابوجهل انقلاب سوریه است ! + عکس

تصویر این تروریست که مشخص است از کشورهای خارجی وارد سوریه شده است در حالی از سوی این گروهک تروریستی منتشر شده که پیش از این ادعا می‎شد خشونت‎های تروریستی جاری در سوریه، "انقلاب مردم ...

تصویر این تروریست که مشخص است از کشورهای خارجی وارد سوریه شده است در حالی از سوی این گروهک تروریستی منتشر شده که پیش از این ادعا می‎شد خشونت‎های تروریستی جاری در سوریه، “انقلاب مردم این کشور علیه بشار اسد” است.

به گزارش نکته نیوز به نقل از ابنا، شبکه های اجتماعی وابسته به تروریستهای سوریه عکس از یکی از سرکردگان ارتش آزاد سوریه منتشر کرده اند که در بین ارتش آزاد به وی لقب “ابوجهل” انقلاب سوریه داده اند!.

تصویر این تروریست که مشخص است از کشورهای خارجی وارد سوریه شده است در حالی از سوی این گروهک تروریستی منتشر شده که پیش از این ادعا می‎شد خشونت‎های تروریستی جاری در سوریه، “انقلاب مردم این کشور علیه بشار اسد” است.

 

این تروریست وارداتی ابوجهل انقلاب سوریه است ! + عکس.

 

سوریه هم اکنون با جنگی روبروست که یک طرف آن ملت و طرف دیگر، گروههای تروریستی وابسته به القاعده قرار دارند.

گروههای تروریستی وابسته به القاعده که علیه سوریه می جنگند، به طور مستقیم از سوی قطر، ترکیه و کشورهای دیگر که طرحهایی برای منطقه دارند، تامین مالی و تسلیحاتی می شوند و از طرفی برخی شرکتهای تسلیحاتی اسرائیلی در کمک رسانی به آنها فعال هستند.

 

 تروریستهای خارجی وابسته به گروههای تکفیری از 19 کشور مختلف به سوریه آمده اند و برخی از آنها از زندانهای کشورهای عربی و خارجی آزاد شده اند تا علیه سوریه بجنگند.

دولت سوريه در فهرستي كه ماه گذشته منتشر نمود، نام 108 تن از تروريست هاي خارجي در آن كشور را افشا نمود. در فهرست اخير مشخصات تروريست ها كه از 19 مليت مختلف بوده اند، ذكر شده است. تروريست ها داراي تابعيت كشورهاي افغانستان، الجزاير، آذربايجان، چاد، مصر، عراق، اردن، كويت، لبنان، ليبي، پاكستان، فلسطين، قطر، عربستان سعودي، سودان، تونس، تركيه، يمن و چچن بوده اند.

شبكه تلويزيون دولتي سوريه نيز در ماههاي اخير گزارش هاي متعددي را مبني بر دستگيري عوامل مرتبط با القاعده  منتشر كرده است. طبق گزارشات، اين تروريست ها از كشورهاي مصر، ليبي، پاكستان، تونس و يمن به سوريه اعزام شده بودند.