در جنایتی جدید / تروریست های تکفیری قلب شهروند سوری را از سینه درآوردند/ فیلم 18+ Reviewed by Momizat on . از زمان حضور گروهک‌های تروریستی در سوریه داستان‌های زیادی از قتل عام و اعدام مردم به دست افراد تکفیری منتشر شده است.   .   به گزارش نکته نیوز و به نقل از زمان حضور گروهک‌های تروریستی در سوریه داستان‌های زیادی از قتل عام و اعدام مردم به دست افراد تکفیری منتشر شده است.   .   به گزارش نکته نیوز و به نقل Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اخبار خارجي » در جنایتی جدید / تروریست های تکفیری قلب شهروند سوری را از سینه درآوردند/ فیلم 18+

در جنایتی جدید / تروریست های تکفیری قلب شهروند سوری را از سینه درآوردند/ فیلم 18+

از زمان حضور گروهک‌های تروریستی در سوریه داستان‌های زیادی از قتل عام و اعدام مردم به دست افراد تکفیری منتشر شده است.

 

13920209000378_PhotoA.

 

به گزارش نکته نیوز و به نقل از فارس برخی از این داستان‌ها از طریق فیلم‌ها ثبت شده‌اند که کلمات از توصیف آنها ناتوان است قطع سر قربانی‌ها و کباب کردن گوشت شهروندان سوری نمونه‌ای از وحشیگری تروریست‌هاست.

یکی از وحشتناک ترین جرایمی که اخیرا در سوریه روی داده که فیلمی از آن در رسانه‌ها منتشر شده است.

فردی به نام «ابو سکار» که یکی از سرکرده‌های تروریست‌ها در منطقه «آبل» در حومه حمص است و مسئول اصلی آدم ربایی و تجاوز‌های صورت گرفته در مسیر بین المللی دمشق و حمص است بعد از اینکه گروهک وابسته به او یکی از سربازان ارتش سوریه را به قتل می‌رسانند اقدام به بریدن سر این سرباز می‌کند و بعد از آن در اقدامی وحشیانه سینه او را شکافته قلبش را بیرون آورده و با خونسردی تمام می‌خورد.

[jwplayer mediaid=”18491″]

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 18114

دیدگاه (1)

  • amir

    این حرومیا مثل کفتار به جون جنازه ها میفتن…از نشون دادن پستی و وحشی گری خودشون لذت میبرن و چیزی که مارو بیشتر از هرچیزی آزار میده اومدن تکبیر و نام خدا به دهن نجس تر از سگ این سلفی های حرومیه… خدا شرشون رو از سر جامعه بشریت کم کنه به حق محمد و آل محمد

    پاسخ دادن

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.