ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۲۱ آذر , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۰:۴۳
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اخبار خارجي > فراخوان مفتی عربستان برای کمک مالی به تروریستها

فراخوان مفتی عربستان برای کمک مالی به تروریستها

فراخوان مفتی عربستان برای کمک مالی به تروریستها       مفتی کل عربستان سعودی خواستار حمایت مالی از گروه های مسلح در سوریه شد. به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم "عبدالعزیز آل الشیخ"، از علمای وهابی سعودی خواست که مردم ...

فراخوان مفتی عربستان برای کمک مالی به تروریستها

 

 

عبدالعزيز آل الشيخ مفتي كل عربستان

 

مفتی کل عربستان سعودی خواستار حمایت مالی از گروه های مسلح در سوریه شد.

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم “عبدالعزیز آل الشیخ”، از علمای وهابی سعودی خواست که مردم را به حمایت مالی از گروه های مسلح در سوریه ترغیب کنند .
روزنامه ” مدینه ” امروز (یکشنبه) به نقل از مفتی اعظم عربستان نوشت : “دعا برای گروه های مسلح و حمایت مالی از این گروه ها بهترین کار است”.
آل الشیخ با درخواست برای جلوگیری از مشارکت جوانان سعودی در جنگ سوریه گفت : “مشارکت در درگیری های مسلحانه سوریه کار شایسته ای نیست” .
عبدالعزیز افزود: “من معتقدم که حمایت مالی از گروه های مسلح و دعا برای این گروه ها بهتر از مشارکت در درگیری های مسلحانه سوریه است؛ زیرا مشارکت جوانان عربستانی در این درگیری ها آنان را در معرض حملات دشمنان قرار می دهد”.!!
مفتی اعظم عربستان خاطرنشان کرد: “شایسته نیست که جوانان عربستانی برای مشارکت در درگیری های مسلحانه سوریه به عنوان کالا فروخته شوند؛ علاوه بر این شرکت جوانان در این درگیری ها آنان را به لقمه راحتی برای دشمنان تبدیل می کند”.
آل الشیخ همچنین از پیش نمازهای مساجد خواست که به مسائل سیاسی نپردازند و از مشاهده شبکه های ماهواره ای و سایت های اینترنتی اجتناب کنند.

 

منبع: پايگاه خبري وعده صادق