ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۲:۲۳
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اخبار خارجي > هیچ اثری از آریل شارون که در کما بود نیست !

هیچ اثری از آریل شارون که در کما بود نیست !

یک مرکز صهیونیستی در جریان تحقیقات خود درباره وضعیت جسمانی نخست وزیر اسبق رژیم صهیونیستی در بیمارستان های صهیونیستی، متوجه شد که هیچ اثری از وی در این بیمارستان‌ها نیست.   به ...

یک مرکز صهیونیستی در جریان تحقیقات خود درباره وضعیت جسمانی نخست وزیر اسبق رژیم صهیونیستی در بیمارستان های صهیونیستی، متوجه شد که هیچ اثری از وی در این بیمارستان‌ها نیست.

 

www.9ktenews.com «آریل شارون» نیمه جان، مفقود شده است!

به گزارش نکته نیوز به نقل از فارس، مرکز اطلاع رسانی فلسطین گزارش داد که مرکز صهیونیستی “رویتر” اعلام کرد که در تلاش برای کسب اطلاع از وضعیت سلامت «آریل شارون» در داخل بیمارستان‌ها است و در همین راستا پزشک مخصوص شارون گفت از زمانی که وی دچار سکته مغزی شد، هیچ تغییری در وضعیت سلامت وی رخ نداده است.

مرکز مذکور ضمن بیان این مطلب که مسئول بیمارستان‌های “هداسا هار هتسوفیم” و “عین کی ‌رم” بر عدم حضور شارون در این بیمارستان ها تاکید کرده‌اند، تصریح کرد که مسئولان بیمارستان “تل هاشومیر” نیز گفته‌اند که از مکان حضور شارون اطلاعی ندارند.

شارون در سال 2006 دچار سکته مغزی شد و به رغم اجرای چندین عمل جراحی بر روی وی، به هوش نیامد و تا این لحظه نیز تحت مراقبت های ویژه پزشکی در کما به سر می برد.