ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۳:۰۹
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اخبار خارجي > خواب جدیدی که مجلس نمایندگان آمریکا برای ایران دیده است

خواب جدیدی که مجلس نمایندگان آمریکا برای ایران دیده است

خواب جدیدی که مجلس نمایندگان آمریکا برای ایران دیده است رئیس جمهوریخواه کمیته فرعی خاورمیانه و شمال آفریقا در مجلس نمایندگان آمریکا با ارائه طرحی ضد ایرانی خواستار آزادی بی قید و شرط همه اتباع آمریکایی ...

خواب جدیدی که مجلس نمایندگان آمریکا برای ایران دیده است

خواب جدیدی که مجلس نمایندگان آمریکا برای ایران دیده است

رئیس جمهوریخواه کمیته فرعی خاورمیانه و شمال آفریقا در مجلس نمایندگان آمریکا با ارائه طرحی ضد ایرانی خواستار آزادی بی قید و شرط همه اتباع آمریکایی شد که در ایران بازداشت هستند.

به گزارش خبرگزاری نکته نیوز به نقل از سایت مجلس نمایندگان آمریکا، «الینا راس لتینن» رئیس جمهوریخواه کمیته فرعی خاورمیانه و شمال آفریقا در مجلس آمریکا با ارائه طرحی که به قول خودش فراحزبی است، مدعی شد که ایران باید همه گروگان های آمریکایی در بند در این کشور را بی هیچ قید و شرطی آزاد کند.

در عین حال، وی که نماینده ایالت «فلوریدا» در مجلس آمریکا است با صدور بیانه ای مدعی شد: نتیجه واضح باج دادن در ازای آزادی گروگان ها، انگیزه بخشیدن به ایران برای گروگان گیری بیشتر است و این دقیقا همان چیزی است که پس از پرداخت ۱.۷ میلیارد دلار باج به ایران در ازای آزادی گروگان ها صورت گرفت.

خواب جدیدی که مجلس نمایندگان آمریکا برای ایران دیده است

لتینن بار دیگر با نام بردن از «رابرت لوینسون»، ادعای قدیمی آمریکا درباره مفقود شدن این عضو سابق اف‌بی‌آی در ایران را تکرار و بر لزوم پاسخگویی تهران در این باره تاکید کرد.

وی همچنین ادعای مقامات آمریکایی درباره پرونده «سیامک نمازی»، «باقر نمازی»، «نزار زکا» و برخی دیگر از آمریکایی‌های ایرانی ‌تبار بازداشت شده در ایران را تکرار کرد.

گفتنی است طرح ضد ایرانی لتینن، از حمایت و امضای ۳ نماینده دیگر کنگره به نام های «تد پو»، «تد دوچ» و «نیتا لووی» برخوردار است.