ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۳:۰۶
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اخبار خارجي > داستانی واقعی از آخرالزمان / تجاوز جنسی دختر جوان به مرد راننده تاکسی + عکس

داستانی واقعی از آخرالزمان / تجاوز جنسی دختر جوان به مرد راننده تاکسی + عکس

داستانی واقعی از آخرالزمان / تجاوز جنسی دختر جوان به مرد راننده تاکسی + عکس داستانی واقعی از آخرالزمان زنی در ایالت اوهایو آمریکا به تجاوز به یک راننده تاکسی متهم شده است. یک زن 23 ساله از ...

داستانی واقعی از آخرالزمان / تجاوز جنسی دختر جوان به مرد راننده تاکسی + عکس

داستانی واقعی از آخرالزمان

داستانی واقعی از آخرالزمان / تجاوز جنسی دختر جوان به مرد راننده تاکسی + عکس

زنی در ایالت اوهایو آمریکا به تجاوز به یک راننده تاکسی متهم شده است.

یک زن 23 ساله از ایالت اوهایو آمریکا بعد از دزدی از راننده تاکسی در اوایل سال 2017 به تجاوز و سرقت خشونت آمیز محکوم شده است.

بریتانی کارتر به همراه مردی که شریک جرمش است، متهم به ارتباط جنسی با راننده تاکسی شده است، هم‌دستش او با چاقو راننده را تهدید کرده بود.
 

پلیس می‌گوید در روز 28 ژانویه کارتر به همراه 2 مسافر که هویت یکی از آنها هنوز مشخص نشده است سوار تاکسی شده و این اقدام را انجام داده. آنها همچنین 32 دلار از راننده تاکسی دزدیده اند.

یک افسر پلیس در رابطه با علت تجاوز جنسی گفت:  «ما نمی‌دانیم چرا او این‌کار را کرد، اما شاید آنها این کار را کرده‌اند تا بتوانند از راننده تاکسی پول بدزدند.»

گفتنی است هم‌دست این زن 23 ساله هم به تلاش برای تجاوز و سرقت خشونت آمیز محکوم شد. کارتر اکنون زندانی است و وثیقه او 60 هزار دلار تعیین شده است.

داستانی واقعی از آخرالزمان,داستان تجاوز به دختر,داستان واقعی دختر و راننده تاکسی,داستان جنسی دختر و راننده تاکسی,داستان تجاوز به مردان داستان سکسی راننده تاکسی آقای راننده زن خانم شوهردار متاهل دخترفراری جنده حشری شهوتی کیرکلفت کس کون تنگ سفید برف پروپاچه باسن ممه پستون مانتو آرایش غلیظ رژ قرمز هات داف شاخ تلنبه محکم خایه کیر ضربدری چوچول حشر داستان خاطره