ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۹:۲۹
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اخبار خارجي, چهره های معروف > سلناگومز دختری است که بیشترین تعداد فالوور را در اینستاگرام دارد

سلناگومز دختری است که بیشترین تعداد فالوور را در اینستاگرام دارد

سلناگومز دختری است که بیشترین تعداد فالوور را در اینستاگرام دارد سلناگومز دختری است که بیشترین تعداد فالوور را در شبکه اجتماعی اینستاگرام از آن خود کرده است. سلینا گومز در ماه مارس با رقم چشمگیر 89.2 ...

سلناگومزدختری است که بیشترین تعداد فالوور را در اینستاگرام دارد

سلناگومز دختری است که بیشترین تعداد فالوور را در اینستاگرام دارد

سلناگومز دختری است که بیشترین تعداد فالوور را در شبکه اجتماعی اینستاگرام از آن خود کرده است. سلینا گومز در ماه مارس با رقم چشمگیر 89.2 میلیون دنبال کننده در شبکه اجتماعی اینستاگرام به عنوان فالو شده ترین شخص اینستاگرام شناخته شد.

 

او در مصاحبه جدیدی اظهار داشت:”هدف من برای فالو شده ترین شخص نبود. اینستاگرام شبکه اجتماعی محبوب من است ولی نمی دانم راز این موضوع چیست.”

مصاحبه جدید سلینا گومز درباره پر فالوشده ترین شخص اینستاگرام

سلینا که هفته بعد 24 ساله خواهد شد و هیچ گونه مشاور شبکه اجتماعی در استخدام خود ندارد، گفت: “در یک لحظه اگر اتفاق جالبی وجود داشته باشد ، با خودم می گویم این برای قرار دادن در اینستاگرام خوب است، باید آن را پست کنم. اگرچه شاید این روش کسل کننده به نظر برسد ولی این روش اصل کار من است.”

 

در 25ام ژوئن، حدود 4.1 میلیون کاربر، عکسی از سلینا که در حال نوشیدن نوشابه بود را لایک کردند، که این عکس تبدیل پر لایک ترین عکس اینستاگرام شده است.
پر لایک ترین عکس در اینستاگرام

سلناگومز دختری است که بیشترین تعداد فالوور را در اینستاگرام دارد

سلینا گومز در ادامه توضیحات خود گفت:”من سعی می کنم تعادل خوبی بین وقتی که 100 درصد خودم هستم و زمانی که نور خوبی برای سلفی وجود دارد، برقرار کنم.”

سلینا گومز دارای بیشترین فالوئر در شبکه اجتماعی اینستاگرام است