ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : چهارشنبه, ۴ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۱:۲۲
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اخبار خارجي > دختر جوان جکی چان چرا خودکشی را انتخاب کرد + تصاویر

دختر جوان جکی چان چرا خودکشی را انتخاب کرد + تصاویر

دختر جوان جکی چان چرا خودکشی را انتخاب کرد اتا نگ دختر 18 ساله جکی چان دست به خودکشی زد, گفته میشود که او در حالت افسردگی خودکشی کرده است و در بیمارستان بستری است. برخی از ...

دختر جوان جکی چان چرا خودکشی را انتخاب کرد

دختر جوان جکی چان چرا خودکشی را انتخاب کرد

اتا نگ دختر 18 ساله جکی چان دست به خودکشی زد, گفته میشود که او در حالت افسردگی خودکشی کرده است و در بیمارستان بستری است. برخی از کاربران اینترنت در سال گذشته متوجه این شده بود که اتا بارها و بارها در شبکه های اجتماعی روش و نوع خودکشی را منتشر کرده بود.

« اتا نگ » 18 ساله که دختر جکی چان و الین نگ ملکه سابق زیبایی کنکور «زیباترین دوشیزه آسیا» است، پس از تلاش خودکشی، در بیمارستان بستری شد.

اتا در روز 31 ماه مارس همراه دوستان مادرش برای استراحت راهی تایلند شد، اما 2 آوریل به هنگ کنگ برگشت و در بیمارستان بستری شد.

دختر جوان جکی چان چرا خودکشی را انتخاب کرد

مطابق با اخبار تأیید نشده، اتا در حالت استرس زیاد سعی کرد خودکشی کند.نشریه دیگر هنگ کنگی « Ming Pao » اطلاع داد که بعضی از کاربران اینترنت در سال گذشته به « پست » های اتا توجه کردند که در باره خودکشی بود.
رابطه جکی چان و الین نگ که در کنکور ملکه زیبایی «زیباترین دوشیزه آسیا» در سال 1990 میلادی برنده شد، در سال 1998 میلادی آغاز شد اما خیلی سریع به پایان رسید.جکی چان این ارتباط را اشتباه نامید و دخترش را که در ژانویه سال 1990 میلادی متولد شد به عنوان فرزند خود قبول نکرد.
اتا گفت:ستاره سینما را فقط به عنوان پدر بیولوژیکی خود حساب می کند و هیچگونه احساس خویشاوندی نسبت به وی ندارد.رابطه اتا و مادرش نیز ساده نیست. بارها پلیس در اختلاف خانوادگی بین اتا و ایلن نگ دخالت کرده است.