ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۸:۱۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اخبار خارجي > الیاس یالچینتاش در تهران/خواننده مشهور ترکیه ای به زودی در ایران

الیاس یالچینتاش در تهران/خواننده مشهور ترکیه ای به زودی در ایران

الیاس یالچینتاش در تهران/خواننده مشهور ترکیه ای به زودی در ایران خواننده مشهور ترکیه ای قرار است به زودی به ایران آمده و کنسرت برگزار نماید به گزارش نکته نیوز  «الیاس یالچینتاش» خواننده پاپ ترکیه ای ...

الیاس یالچینتاش در تهران/خواننده مشهور ترکیه ای به زودی در ایران

خواننده مشهور ترکیه ای قرار است به زودی به ایران آمده و کنسرت برگزار نماید به گزارش نکته نیوز  «الیاس یالچینتاش» خواننده پاپ ترکیه ای در ادامه تور کنسرت‌های بین‌المللی خود، اردیبهشت ماه سال ۹۶ به تهران سفر می‌کند.

الیاس یالچینتاش خواننده ۲۷ ساله در سال ۲۰۱۶ آلبومی را در سبک پاپ با ۱۵ قطعه منتشر کرد که مورد استقبال مخاطبان موسیقی در ترکیه و کشورهای همجوار قرار گرفت، این هنرمند ترکیه ای تور کنسرت‌های آلبومش را از سال گذشته میلادی آغاز کرد و در کشورهای آلمان، ترکیه و هلند به روی صحنه رفت.

الیاس یالچینتاش چند روز پیش با انتشار ویدئویی در صفحه شخصی خود اعلام کرد که کامنت‌های زیادی از مخاطبان ایرانی دریافت کرده و به همین خاطر در اردیبهشت ۹۶ برای برگزاری کنسرت، با دریافت مجوز به تهران می‌آید. این خواننده اشاره کرد که احتمالاً کنسرتش در تهران بهترین کنسرت عمرش خواهد بود.

الیاس یالچینتاش در تهران

پیش از این در سال ۹۲ قرار بود مراد کیکیلی خواننده ترکیه ای نیز برای اجرای مشترک با کامران رسول‌زاده به ایران بیاید که کنسرت او لغو شد